رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اربعین تشکیل شد


6 آبان, 1396 - 11:05 -- اداره کل روابط ...

جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اربعین تشکیل شد

جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد اربعین استان به ریاست حمزه ئی تشکیل شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

 " اسداله حمزه ای" در جلسه کمیته نظارت و ارزیابی ستاد، در سخنانی به موضوع اهمیت ثواب و خدمات رسانی به زائران سید و سالار شهیدان (ع) اشاره داشت و عنوان کرد: با توجه به اینکه استان قزوین محور مواصلاتی استان های غرب کشور می باشد و طبعاً در ایام اربعین حسینی از محورهای مواصلات تردد درحجم بسیار بالا صورت می گیرد.
وی ادامه داد: در سال گذشته شاهد عبور کاروان هایی از دیگر کشورهای اسلامی از همین محور و خاصه موکب شهرستان آوج بودیم و با توجه محدودیت زمانی می بایست مسئولین کمیته ها فعالیت خود را بیشتر نموده تا در ایام خدمت رسانی به زائرین دچار مشکل نشویم.
در ادامه آقای مرادی معاون دفتر بازرسی باتشکر از اقدامات صورت گرفته توسط کمیته ها، گفت: بر اساس اقدامات سال گذشته استان قزوین، امسال 49 موکب در قالب 5 قرارگاه سازماندهی شده است که قرارگاه داخلی شامل موکب شهرستان آوج و مرز مهران و سایر قرارگاه ها در خاک کشور عراق و در شهرهای مقدس کربلا، نجف و مسیب خواهد بود.
وی افزود: با توجه به شرح وظایف کمیته نظارت و ارزیابی، می بایست اقدامات صورت گرفته در کمیته استانی مورد پایش، ارزیابی و بازدید قرارگیرد. لذا از نمایندگان کمیته های ستاد اربعین خواست تا پایان هفته جاری، مورخ 4/8/96 نسبت به ارسال گزارش عملکرد همراه با اسناد و مدارک به دفتر بازرسی استانداری اقدام نمایند.
در پایان هر یک اعضای کمیته های ستاد اربعین اقدامات و نقطه نظرات خود را ارائه داشته و آمادگی خود را جهت هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم مذهبی بیان کردند.